Jak usprawnić odkręcanie i wkręcanie śrub?

Profesjonalny klucz udarowy akumulatorowy to niezastąpione narzędzie w każdym mniejszym i większym zakładzie. Dlaczego warto mieć go w swojej firmie?

W zakładach, w których częstym procederem jest wkręcanie i odkręcanie śrub z różnego typu elementów konstrukcyjnych, nieodzownym i niezwykle efektywnym narzędziem może okazać się klucz udarowy akumulatorowy. Taki klucz doskonale poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej kłopotliwą do wkręcenia lub odkręcenia śrubą. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że narzędzie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Jednakże zanim wybierzemy konkretny model, zawsze należy zapoznać się z danymi dotyczącymi mocy urządzenia, maksymalnego momentu obrotowego i rozruchowego – wartości te powinny być dobrane do intensywności prac, jakie mamy zamiar wykonywać. Wiele zależy też od tego, jakiego typu śruby mamy zamiar odkręcać, w jakich przestrzeniach zamierzamy działać. W przypadku bardzo uciążliwych śrub należy wybierać klucze charakteryzujące się jak najwyższymi parametrami. Walorem nowoczesnych kluczy udarowych akumulatorowych są wbudowane systemy odprowadzania ciepła, regulacji prędkości, a także efektywnego przenoszenia napędu, co w znacznym stopniu usprawnia prace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>